Newsflash

Sprawiamy, że rozwój nabiera sensu!

Zamów newsletter!

*

:

:

Edukacja rozwojowa

Zdjęcie: Warsztaty IGO dla nowych pracowników honorowych, październik 2010 

edukacja rozwojowa Edukacja rozwojowa pokazuje, co łączy nas z większością świata. Dbamy o to, aby informacje o krajach Południa były rzetelne.Kodeks

Przeczytaj najnowsze informacje o naszej działałności edukacyjnej.

Spotkanie o dobrych praktykach w fotografii, filmie i internecie. 2 marca 2009 r. Więcej...

Poradnik IGO: Jak mówić o większości świataInstytut Globalnej odpowiedzialności przygotował Poradnik pt. "Jak mówić o większości świata". Publikację można zamówić bezpłatnie. Przeczytaj więcej...

Poradnik jest dostępny równiez w wersji elektronicznej. Pobierz...

Pierwsze spotkanie o dobrych praktykach, Warszawa, 18.12.2008. Więcej...

Przeczytaj też wiadomość o projekcie IGO na temat rzetelnego informowania o krajach Południa.

W dniach 21-22 czerwca 2008 r. odbyło się w Warszawie pierwsze dwudniowe szkolenie na temat Kodeksu. Zapraszamy do przeczytania relacji ze szkolenia o rzetelnym informowaniu o krajach Południa.

14 czerwca odbyło się otwarte spotkanie o wizerunku Afryki pt. "Jak mówić o Angoli i Tanzanii?". Zapytaliśmy o to gości z tych krajów. Więcej informacji w relacji ze spotkania.

Więcej…
 
Dobre praktyki w informowaniu o krajach Południa: fotografia, film, internet

etyczne informowanie o krajach PołudniaInstytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) zaprasza na piąte już spotkanie otwarte o rzetelnym informowaniu o krajach Południa. Tematem spotkanie będą dobre praktyki w fotografii, filmie oraz internecie. Poniedziałek, 2 marca 2009 r. godzina 18:00, Plan.B przy Placu Zbawiciela w Warszawie.

Więcej…