Europejskie Spotkanie Młodzieży na rzecz etycznej konsumpcji

imageDo wszystkich osób, które chcą zmieniać świat! Nie jesteście same!

Nawet jeśli czasem wydaje Ci się, że Twoje działania są kroplą w oceanie tego, co należy zrobić, by świat był bardziej sprawiedliwy, razem możemy osiągnąć naprawdę wiele!

Jesteśmy przekonani, że nawet niewielkimi projektami i inicjatywami z zakresu etycznej konsumpcji wpływamy na dużą zmianę i mamy realny wpływ na to, jak wygląda świat obok nas.

To okazja do spotkania się z innymi młodymi ludźmi z Europy, którzy myślą podobnie. Przez trzy dni będziecie wymieniać się doświadczeniami i dobrymi praktykami z zakresu projektów podnoszących świadomość etycznej konsumpcji, a także wzajemnie inspirować się do działania. Nawyki konsumpcyjne osób indywidualnych, grup młodzieżowych, klubów sportowych, społeczności lokalnych i całych miast mają ogromny wpływ na światową produkcję i warunki pracy. Nie jest tajemnicą, że te są często niesprawiedliwe, niebezpieczne i aż się proszą o poprawę – szczególnie w krajach Południa.

W trakcie warsztatów, dyskusji panelowych i rozmów będziemy rozmawiać na temat tego, jak etycznie konsumować, prowadzić zrównoważony stylu życia i inspirować do działania innych.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby w wieku 16-35 lat, studentów/-ki, aktywistów/-ki, grupy i inicjatywy, które działają w sferze etycznej konsumpcji i władają językiem angielskim.

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu wypełnij formularz w języku angielskim.

Decyzję o wyjeździe będziemy podejmować na podstawie pytania dotyczącego motywacji do wyjazdu. Przekonaj nas, dlaczego nie może Cię zabraknąć w Bonn 19-21 czerwca!

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy Cię do kontaktu z Magdą drogą mailową na adres magda.bodzan[małpa]igo.org.pl lub telefoniczną na numer 662 182 969.

Więcej informacji na temat spotkania w Bonn na stronie https://www.ishopfair.net/summit2015/