Kolejne warsztaty i murale: Jelenia Góra i Poznań

W projektach „Mowa o większości świata” i „Konsum und Verantwortung: Jugendliche lernen spielend, die Welt zu verändern” trwa sezon warsztatowy.

Poznan_grupa_muralW maju 2015 odbyły się kolejne dwa warsztaty dla aktywistów i aktywistek połączone z malowaniem murali: 6 i 7 maja w Jeleniej Górze i od 15 do 17 maja 2015 w Poznaniu. Malowanie murali wspomagał swoim doświadczeniem Darek Paczkowski z Fundacji KLAMRA. Wszyscy uczestnicy i uczestniczki warsztatów wykazali się prawdziwym talentem do malowania. 🙂 Dzięki ich pracy idee etycznej komunikacji i etycznej konsumpcji docierają teraz do szerokiego grona osób mieszkających lub odwiedzających Poznań i Jelenią Górę.

muralJeleniaGora

Dziękujemy i już teraz zapraszamy na kolejne tego typu warsztaty, które odbędą się w Białymstoku.

Warsztaty są częścią projektów: “Konsum und Verantwortung: Jugendliche lernen spielend, die Welt zu verändern” oraz “Mowa o większości świata”.

Projekt “Mowa o większości świata” realizowany jest w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

baner
Logo UEProjekt “Konsum und Verantwortung: Jugendliche lernen spielend, die Welt zu verändern” jest finansowany ze środków Komisji Europejskiej.

Przeczytaj artykuły o podobnej tematyce:

, , ,