Newsflash

Sprawiamy, że rozwój nabiera sensu!

Poszukujemy osób do współorganizowania wydarzeń publicznych

 

Poszukujemy osób do współorganizowania wydarzeń publicznych, takich jak happeningi, warsztaty, spotkania z gośćmi z krajów globalnego Południa, dotyczących zrównoważonego rolnictwa, świadomej konsumpcji, zagwarantowania prawa do żywności, dostępu do zasobów  naturalnych.


Jeśli chcesz zajmować się:

  • współtworzeniem koncepcji wydarzeń edukacyjnych i rzeczniczych.
  • działaniami promocyjnymi: projekt promocji wydarzenia, organizacja promocji.
  • kontaktami z uczestnikami i uczestniczkami wydarzenia.
  • wsparciem logistyki wydarzenia (współpraca z obsługą miejsca wydarzenia, organizacja sprzętu technicznego, organizacja wyżywienia, materiałów na szkolenia, sprzątanie).
  • przygotowywaniem treści publikowanych na stronie internetowej opisujących przygotowania i przebieg organizowanego wydarzenia,
...to zgłoś się do nas!

Zapewnimy wsparcie, szkolenia, możliwość aktywnego spędzania czasu i poznania ciekawych ludzi.

Oczekujemy zaangażowania przynajmniej przez okres 3 miesięcy, a także możliwości poświęcenia 3-4 godzin tygodniowo w okresie przygotowawczym oraz około 8 godzin w okresie bezpośrednio poprzedzającym planowane wydarzenie.

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana, napisz na adres: rih(małpa)igo.org.pl. Chętnie przeczytamy o Twoich wcześniejszych doświadczeniach i dlaczego interesuje Cię współpraca z nami.

Zapraszamy także na niezobowiązujące spotkanie organizacyjne w czwartek 18 sierpnia o 17.30.  Spotkanie ma charakter otwarty i jest organizowane pod patronatem Urzędu Dzielnicy Śródmieście, na ul. Nowogrodzkiej 43, Mała sala spotkań Urzędu Dzielnicy Śródmieście.
Tutaj znajdziesz informacje o kolejnych spotkaniach.

Do przesyłanych zgłoszeń prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Globalnej Odpowiedzialności dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 (z poz. zm.)."