Poświęć dziś 15 minut i zrób coś dobrego dla świata!

Weź udział w konsultacjach Komisji Europejskiej dotyczącej TTIP czyli największej umowy handlowej w historii! IGO przygotowało dla Ciebie instrukcję krok po kroku, co zrobić, aby do negocjatorów dotarł głos na rzecz ludzi w krajach Południa, Polski i Europy. To ważne. Pomóż!

Jeśli chcesz poświęcić tylko 2 minuty, to wejdź na stronę www.no2isds.eu, wybierz język, pisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i kraj i… gotowe!

Jeśli możesz poświęcić 15 minut, wejdź na stronę z formularzem konsultacyjnym Komisji Europejskiej i w prawym górnym rogu ekranu wybierz j. polski.

Potem w nowym oknie przeglądarki otwórz stronę z odpowiedziami IGO i po punkt po punkcie skorzystaj z naszych odpowiedzi, wklejając je do formularza Komisji Europejskiej.Przeciw przywilejom korporacji! Przeciw ISDS w TTIP

Oczywiście możesz zmienić coś w tych odpowiedziach – w końcu to Twój głos skierowany do Komisji Europejskiej. Czym więcej różnorodnych odpowiedzi dotrze, tym większą szansę mamy na przekonanie decydentów, że nie chcemy dominacji korporacji nad interesem społecznym.

Jeśli możesz, koniecznie daj nam znać, że skorzystałeś/łaś z naszych odpowiedzi i uczestniczyłeś/łaś w konsultacjach Komisji Europejskiej:

  • wyślij nam krótką informację mailem na adres: no2isds [małpa] igo . org. pl
  • albo napisz do nas na twitterze @igo_pl
  • albo wpisz się na stronie IGO na facebooku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o TTIP?

  • Przeczytaj nasze artykuły o TTIP
  • Zobacz nasze wpisy na twitterze na temat TTIP

Pamiętaj, tylko do 13 lipca można uczestniczyć w konsultacjach Komisji Europejskiej!

 

 

Przeczytaj artykuły o podobnej tematyce:

, , ,