Newsflash

Sprawiamy, że rozwój nabiera sensu!

Zamów newsletter!

*

:

:

Globalne poPołudnie 28 października

Zapraszamy na wspólne oglądanie filmów, prezentacje działań, raportów i stanowisk organizacji z Południa, ciekawych kampanii z Europy i świata, a przede wszystkim do wspólnego zgłębiania tej tematyki oraz dyskusji o działaniach, które można podjąć w Polsce.

Jesienią spotykamy się 2 razy w miesiącu: w każdą drugą środę i ostatnią niedzielę miesiąca.

Spotkanie rozpoczyna się o 18:00, a już od godziny 17:30 zapraszamy na pyszną darmową kawę, herbatę, przekąskę oraz do przeglądania materiałów z naszej biblioteki. Adres: ul. Noakowskiego 10/6A, domofon 206.


Temat Globalnego poPołudnia 28 października: "Daleki Wschód - bliskie zależności. Refleksje po 9 Forum Ludzi Azji i Europy w Vientiane, Laos."
Co mają wspólnego zmagania i problemy ludzi Azji Południowo-wschodniej z Europejczykami? Czy możemy mieć wspólne dążenia i postulaty?
Opowiemy trochę o tym, jakie tematy były poruszane na 9 Forum Ludzi Azji i Europy w Laosie 16-18.10.12, co łączy ludzi i organizacje z Azji i z Europy, i jakie mamy wspólne rekomendacje i dążenia. Podzielimy się z Wami informacjami od środka - jak wygląda przygotowywanie warsztatów w ramach takiego wydarzenia (40 warsztatów, w sumie ponad 800 uczestników!), bo mieliśmy okazję trochę w tym uczestniczyć i obserwować z bliska pracę międzynarodowego komitetu organizacyjnego.


Chętnie dowiemy się od Was, jakie tematy interesowałyby Was na kolejne spotkania, co jest dla Was ważne, o czym chcecie rozmawiać? W końcu Globalne poPołudnia są dla nas wszystkich! Spotkajmy się, żeby porozmawiać :)


Zapraszamy serdecznie!